Proč to za měsíc Tapito zabalí?

Tomáš Malíř

26.4.2016 16:06

1) Nové Tapito bude pokrývat veškerý český obsah

Stejně jako nyní budou na výběr přehledně členěné obsahové kategorie. Kategorií i obsahu však bude několikanásobně více, díky automatickému zpracování článků. Vybírat tak budete moci nejen z hlavních kategorií jako zprávy, bulvár nebo sport, ale i z podkategorií. Zajímáte se o biatlon, formule, rybaření, nebo programování? Není problém! V Tapitu 2.0 najdete veškerý český obsah přehledně řazený do 80 kategorií od více než 800 vydavatelů. 
Ano, Vy jistě nejste průměrný čtenář a Váš informační apetit se nedá zabalit do unifikovaných krabiček kategorií pro masu. Ani tentokrát nás nenachytáte. Odebírat můžete i vaše vlastní RSS zdroje nebo si jednoduše definujete nové kategorie. Stačí zadat příslušná klíčová slova…třeba…Ogilvy!

2) Tapito je chytré, učí se od vás

Nyní pro vás naši redaktoři ručně vybírají 120 článků denně. Nové Tapito naproti tomu zpracuje denně více než 5.000 článků a rozřadí do příslušných kategorií. Vám však zobrazí jen ty relevantní. 
Čím více Tapito budete používat, tím lépe pochopí vaše zájmy a obsah upraví podle toho, co skutečně chcete číst. Dostali jsme totiž do Tapita unikátní algoritmus, který se od vás neustále učí a zobrazuje dále jen to, co vás baví.

 Tapito ví, co vás baví

3) Tapito vám dá zpravodajský nadhled

V dnešní době existuje spousta zpravodajských médií, ale mnohá z nich jsou závislá na konkrétních podnikatelích, jsou ovlivněná politickými stranami, jsou radikální nebo kritická, a tak dále.
Z tohoto důvodu je složité se v důležitých tématech zorientovat a získat nezaujatý názor. Ve většině případů je potřeba navštívit několik portálů, články na konkrétní téma vyhledat a zařadit do kontextu. To se netýká jen zpravodajství ale většiny obsahových témat. 
Toto vyhledávání a třídění je nepohodlné, časově náročné a frustrující. 
Tapito 2.0 rozpozná obsahové duplicity a Vám zobrazí článek na dané téma z vašeho oblíbeného webu s odkazem na ostatní zdroje. Nebudete tak zahlceni stejnými informacemi z různých zdrojů. Na druhou stranu, pokud budete chtít, máte možnost sledovat dané téma z různé perspektivy.

4) Tapito bude vypadat ještě lépe

S designem je to tak, že by měl být také funkční. V nové verzi se snažíme dát větší důraz na informace. Již v náhledu zprávy tak bude vidět mimo nadpis i část perexu. Tím bude mít čtenář povrchní přehled i bez otevření samotného článku. Samozřejmě jsme vylepšili i nejoblíbenější funkcionalitu – články na zamykací obrazovce! Procházení článků na zamykací obrazovce je jednoduché, rychlé, návykové a lehce se vám stane, že si uvědomíte, že místo původního plánu napsat sms už pár minut projíždíte články. V tom případě pak doporučuji co nejrychleji začít sledovat keyword #prokrastinace :-)

Připraveno toho máme ještě více…

Další důležité novinky, na které se v dohledné době můžete těšit, jsou funkce, které zlepší práci s uloženým obsahem nebo nová verze aplikace přizpůsobené pro tablety. Nezapomněli jsme ani na majitelé telefonů s jablkem v logu a vydáme i verzi pro iOS. 


Přidejte se mezi naše fanoušky na Facebooku nebo Twitteru a beďte mezi prvními, kteří si nové Tapito vyzkoušejí!


WebTOP 100