MustHave Android Aplikace pro letošní rok!

Veronika Čížková

26.2.2018 12:04

Aplikace jsou nedílnou součástí každého chytrého telefonu. Operační systém Android letos nabízí skutečně nepřeberné množství chytrých, zábavných či život usnadňujících vychytávek.

Vybrali jsme pět nejlepších z novinek, které jsou ve vašem Google Play ke stažení zdarma.

A je se opravdu na to těšit!

 1. Evernote

 Evernote je jeden z nejlepších pomocníků poslední doby. Tváří se nenápadně, zdání u téhle utility ovšem klame svými možnostmi a variabilitou.

Prakticky se jedná o aplikaci na ukládání poznámek. Nejen, že ale můžete ukládat soubory ve všech dostupných formátech, včetně textu, obrázků či videí, dokonce můžete kreslit, sketchovat a zvýražnovat důležité informace ve vašem dokumentu. Funguje jako jakýsi blok, co kterého si zapisujete vše, co vás napadne, s tím rozdílem, že do něj vkládáte cokoliv vás napadne. Evernote dokáže jednoduchým způsobem zorganizovat dnešní hektický způsob života. Synchronizuje se s jakýmkoliv vaším zařízením, není tedy problém jej používat kdykoliv a kdekoliv. Evernote je pomocník pro každého, kdo potřebuje mít všechno na jednom místě a s přehledem s vašimi úkoly manipulovat.

 

2. Pics Art

S více než 100 miliony staženími, PicsArt je jeden z nejoblíbenějších foto editorů pro Android vůbec. Budete překvapeni a nadšeni z množství funkcí a úprav, které aplikace nabízí pro úpravu vašich fotografií. PicsArt má vlastní sociální síť, skrze kterou můžete své výtvory sdílet a zapojit se tak do komunity, která vás bude každý den inspirovat při tvorbě vizuálů či uměleckých snímků. Aplikace obsahuje možnosti jako koláže, kreslení na fotografie, nepřeberné množství rámečků, samolepek, změnu perspektivy u fotografií a nástrojů pro dokonalý snímek. Pokud si zakládáte na dokonalém portétu či snímku krajiny, není lepší editor než právě PicsArt.

 

3. Tiny Scanner

Tiny Scanner, jak už název napovídá, je free scanovací aplikace, která dokáže ofotit každý dokument do vašeho telefonu či tabletu a uložit dokument jako obrázek či ve formátu PDF. Můžete si jednotlivé soubory pojmenovávat, ukládat a sdílet je emailem, ukládat do DropBoxu, na Google drive a další úložiště. Aplikace ale také umožňuje editovat dokumenty, například měnit jeho barvy, vytvořit jej černobílý, odstranit nehodící se rohy či části dokumentu, označit jej datem a mnoho dalších možností. Tiny Scanner je optimalizovaný na skutečně rychlé používání, zároveň si všechny dokumenty můžete ochránit heslem. Za nás rozhodně 10/10!

 

4. Life Hacks

Věděli jste, že nejlepší čas na koupi nového auta je na konci měsíce, protože prodejci potřebují prodat co nejvíce aut a je s nimi jednodušší uzavřít dohodu na slevu? Nebo že můžete dostat žvýkačku z vlasů jednoduše tak, že ji polijete Coca Colou? Kdybyste již měli nainstalovanou aplikaci Life Hacks, věděli byste to. Aplikace s přesně výstižným názvem nabízí přesně to, co slibuje v překladu. Obsahuje stovky skvělých rad pro život, práci, organizaci, studium či zábavu. Najdete v ní nespočet různých kategorií, abyste mohli snadno vyhledávat to, co právě potřebujete. Zkrátka si vyberete kategorii, která má svou další selekci, při čemž v každé z nich je spousta užitečných rad pro odlišné téma. Velmi snadno si můžete vytvořit vaší osobní knihovnu s radami, které chcete mít na očích nebo je sdílet se svými přáteli. Nové hacky jsou přidávány každý den, nestane se vám tedy situace, kdy už jste všechno viděli a aplikace je vám k ničemu.

Usnadněte si život a nechte si poradit, stojí to za to.

 

5. Hitlist

Hitlist byl designován pro všechny, kdo milují cestování. Víme, jak je těžké naplánovat si čas, finance i program v destinaci, kterou byste chtěli navštívit. Tomu už je teď konec.Hitlist pro vás nejenže najde ideální let za tu nejlepší cenu, zároveň najde typy na výlety a ubytování v okolí. To je totiž jenom polovina celé aplikace.

Tahle virtuální dokonalost totiž dokáže najít nejlepší termíny pro cestování do jakékoliv země tak, abyste si ji mohli co nejvíce vychutnat. Oslavit Nový rok v New Yorku? Není problém. Najít nejlepší místo na světě pro fotografování? Není problém.Festivaly, akce, koncerty, doporučení, to všechno na jedné jediné platformě. Jediné, co Vám potom zbývá, je vyhledat let a těšit se na dobrodružství. Pokud si do Hitlistu zadáte svou oblíbenou zemi, budete pravidelně dostávát upozornění o výletech, levných letech i jednotlivých událostí přesně tak, aby se plánování dovolené stalo požitkem.

 

 

 

 

 


WebTOP 100