Tapito blog

Zajímavé čtení nejen ze zákulisí Tapita, ale také o trendech v reklamní branži, zejména pak té mobilní.

Tomáš Malíř

Už nás vyzkoušelo přes 18 tisíc lidí

3.11.2015 09:26

Rád bych v krátkosti bilancoval první čtyři měsíce fungování naší aplikace. V průběhu července-října Tapito vyzkoušelo přes 18 tisíc lidí a polovina z nich ho aktivně využívá i nadále. Vývojáři nyní pracují na nové pokročilejší verzi 2.0, která nabídne další zdroje obsahu a unikátní personalizaci.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Většina čechů na svém mobilním telefonu čte zprávy

7.8.2015 09:26

Zhruba 40 procent českých uživatelů na svém chytrém telefonu alespoň každých pár hodin kontroluje nové zprávy, upozornění z aplikací či zpravodajství. Již během ranního vstávání pomocí chytrého telefonu surfuje na internetu polovina (48 procent) těch, kdo internet na mobilu používají. Téměř tři čtvrtiny uživatelů si jej nechávají na dosah vedle své postele i během spánku. Devět z deseti jej používá jako budík.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Tapito je nejlepší aplikací v kategorii „Noviny a časopisy“ na Google play!

15.7.2015 09:26

S nadšením bych se chtěl podělit o skvělou novinku - dnes se Tapito posunulo v Google play na první místo v kategorii Noviny a časopisy a stává se tak nejlepší zpravodajskou aplikací!…
Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Tapito je od dnešního dne ke stažení na Google Play!

1.7.2015 16:06

Po dlouhých měsících usilovné práce jsme dnes s velkým očekáváním vydali aplikaci Tapito a každý si ji nyní může zdarma stáhnout na Google Play. Tato zdánlivě nenápadná inovativní aplikace je současně odvážným a velkým vývojovým skokem světového formátu, který se u nás v České Republice neodehrává každý den.

Pokračovat ve čtení
Jan Řehák

Proč byste měli číst tento článek?

30.5.2015 16:06

Proč si lidé vlastně přečtou článek? Jde o umění sepsat poutavý text, nebo cesta k dosažení čtenosti vyžaduje i pěkný obal? Na nedávné konferenci Engage jsem absolvoval jeden zajímavý workshop o postupech, kterými se dá docílit větší čtenosti, lajkování a sdílení článků. Nejvyšší metou je právě dosažení engagementu, který je od doby sociálních sítí mantrou aktuální éry marketingu.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Poznejte s námi nové možnosti využití mobilních technologií v marketingu

29.5.2015 16:06

Milí čtenáři,

věřím, že vás zaujala nová mobilní obsahová platforma Tapito, která díky svým unikátním vlastnostem a funkcionalitě má za cíl oslovit nejen běžné uživatele, ale i odbornou veřejnost. Právě pro širokou skupinu odborníků a příznivců mobilního marketingu nyní zahajujeme i blog Tapito, kde budeme přinášet odborné texty a analýzy na téma mobilních technologií, marketingu, reklamy a jejich vzájemné symbiózy.

Pokračovat ve čtení
« 1 2 3 »
WebTOP 100