Tapito blog

Zajímavé čtení nejen ze zákulisí Tapita, ale také o trendech v reklamní branži, zejména pak té mobilní.

Tomáš Malíř

Získali jsme nominaci v anketě Mobilní aplikace roku 2017!

21.4.2017 08:00

Díky všem vašim hlasům jsme se dostali mezi 17 nejlepších aplikací v kategorii média. Již to je obrovský úspěch! Zachovajte nám však přízeň, hlasujte a pomožte Tapitu anketu vyhrát.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Nominujte Tapito v anketě Mobilní aplikace roku 2017

14.3.2017 14:39

Věřím, že jste s naší aplikací spokojeni, proto bych vás rád požádal o její nominaci do prestižní ankety Mobilní aplikace roku 2017.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Jak si nastavit widget s články na míru

5.12.2016 12:50

Widget je šikovný doplněk aplikace, díky kterému můžete číst články z Tapita na domovské obrazovce telefonu. V tomto blogu naleznete návos jak si widget nastavit během 30 sekund.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Tapito se představí na Web Summitu 2016 v Lisabonu

30.10.2016 17:19

Tapito bylo vybráno mezi 400 projektů z celého světa, které mají šanci se prezentovat na letošním Web Summitu v Lisabonu v rámci ALPHA programu pro nadějné startupy.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Uživatelský tip: sledování článků na klíčová slova

26.10.2016 12:45

V Tapitu existuje možnost, jak velmi jednoduše sledovat články o vaší firmě, produktu, značce nebo konkurenci. Stačí si nastavit správné klíčové slovo a odebírat relevantní články.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Tapito je konečně na všech důležitých platformách!

3.10.2016 12:28

Za poslední 2 měsíce jsme spolu s vývojáři z Ackee a za přispění startup fondu Bolt od O2 Czech Republic, překročili několik důležitých a myslím, že i zajímavých milníků. Udělali jsme na apce kopec práce, vydali nové verze, implementovali řadu důmyslných funkcionalit ulehčující uživatelům cestu k těm zprávám, které chtějí číst.

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Proč to za měsíc Tapito zabalí?

26.4.2016 16:06

Prakticky ihned po spuštění první verze nám lidé začali psát, co se jim na Tapitu líbí a co je štve. My jsme všechny podněty pečlivě analyzovali, zpracovali a přidávali mnohá další vylepšení. Proto za měsíc stávající verzi s Play Storu smažeme a vydáme novou. Ale tentokrát nepůjde jen o větší update. Vzhledem k množství funkcí a zcela novému přístupu k obsahu jsme se rozhodli, že se pustíme do nového řešení a postavíme zbrusu novou apku. Vždy jsme toužili vybrousit Tapito tak, aby bylo kulervoucí a myslíme, že se nám to povedlo. Co tedy bude umět?

Pokračovat ve čtení
Tomáš Malíř

Tapito spouští nový videokanál

9.12.2015 16:06

na základě četných žádostí od vás, uživatelů Tapita, jsme se rozhodli spustit zbrusu nový kanál „Video“. Budeme vám denně přinášet ta nejzajímavější zábavná a vtipná videa, nové hudební klipy, zpravodajské reportáže, rozhovory nebo trailery k novým filmům. Těšit se můžete také na naučná nebo cestopisná videa. 

Pokračovat ve čtení
WebTOP 100